poniedziałek, 19 stycznia 2009

W końcu...


Bardzo dawno temu obiecałam wrzucić zdjęcia rzeczy zrobionych w grudniu. Mamy styczeń i dopiero znalazłam czas. Proszę nie krzyczeć i już. Poganiana przez wszystkich, nawet łącznie z Krzyśkiem (który zaraz zapewne objedzie mnie za zdjęcia...), postanawiam się poprawić. Tak jak mówiłam, rzeczy są z grudnia. Zaledwie mała namiastka tego co zrobiłam,a co już krąży po świecie. Zdjęcia w większości robione na szybko, przy niestety nie najlepszym oświetleniu. Wszystkiego nadal się uczę, ale już i tak jest lepiej niż było - uwierzcie ;)

Zacznę od wisiora, który został podarowany szefowej jako prezent od naszej załogi. Kryształ egipski przepięknie mieni się w świetle a srebrny koral bali dodaje mu "pazura" ;) To mój ulubiony wisior z tej serii.

Wisior z kryształu egipskiego w kształcie baroque z dodatkiem małych kuleczek granatu. Całość w srebrze próby 925. [wisior już ma właścicielkę]

Wisior, który już jest u Ani :) Kryształ egipski, kulka fasetowana także jest kryształowa, całość w srebrze 925.

Naszyjnik z oponek howlitu. Elementy srebrne próby 925. Naszyjnik jest asymetryczny poprzez ułożenie przekładek, co widać po nałożeniu.

A na koniec korale, które posiada Gosia :) Naszyjnik z naturalnego korala w srebrze próby 925. Charakteru nadają mu przekładki bali o przepięknym wzorze.

3 komentarze :

  1. Haaaa to ja już wiem, co ta moja mała siostra po nocach robi że taka niewyspana itp. szkoda, myślałem że będę miał okazje jakiegoś pętaka "sfejsliftingować" a tu taka skucha, koraliki jakieś ;/

    pzdr. Pasibrzuch/Troglodyta [jeszcze do niedawna sąsiad zza ściany]

    OdpowiedzUsuń
  2. eee. zdjęcia wcale nie są złe. wręcz przeciwnie. fajne. można by było je zrobić bardziej "efektownie", ale wtedy by nie koniecznie oddawały całościowy wygląd biżuterii. no chyba, że by dawać po kilka zdjęć jednego przedmiotu.

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka