sobota, 9 stycznia 2016

Kolczyki ślubne AMIYA

Dzisiaj słów kilka o kolczykach AMIYA, które są jednym z moich ulubionych modeli ślubnych kolczyków gronkowych. Wpływ mają na to z pewnością przepiękne srebrne przywieszki, do których przymocowałam gęste gronko z kryształków Swarovski bicone w kolorze crystal AB. Kryształki te pokryte są specjalną warstwą, która przepięknie mieni się w świetle, odbijając je w kolorach tęczy. Wszystko oczywiście wykończone srebrem. Mimo, że kolczyki są spore, nie są ciężkie, ponieważ użyłam kryształków w rozmiarze 4mm. Piękno jest ważne, ale trzeba także pamiętać o wygodzie. 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zrobione przeze mnie na nowym tle. Jednak nie wiem czy się z tym tłem polubimy. ;)  Niedługo pokażę Wam zdjęcia jeszcze w innej aranżacji. Ale najważniejsze, że możecie zobaczyć kolczyki w "naturalnym" układzie na modelkach podczas sesji sukien ślubnych salonu Mariola ( https://www.facebook.com/sukniemariola ) . Zdjęcia zostały wykonane przez Renatę i Dawida Nowakowskich ( http://www.nowakowscy.eu ), makijaż autorstwa uczennic szkoły wizażu Aesthetic ( http://www.ackw.pl )


 

 

 


 I teraz niespodzianka - kolczyki AMIYA są dostępne na aukcji dla WOŚP! Licytować możecie do16 stycznia, dokładnie do godz. 18:52. To jedyna szansa, aby zdobyć biżuterię ślubną i jednocześnie pomóc potrzebującym. 

Serdecznie zapraszam! Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Łączna liczba wyświetleń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka